Commat_logo

Altın standart

Teorik olarak edinilen bilginin kalıcı olması için uygulamaya taşınması şarttır. Uygulamada mükemmeliliğin arandığı sağlık bilimleri alanında konuların çeşitliliği ve her bir uygulama için gereken cihazların farklı olması nedeniyle pratik eğitimlerden beklenen fayda sağlanamamaktadır.

BIOPAC BSLULT Fizyoloji Pratikleri Eğitim Seti sağlık bilimleri alanlarında pratik eğitimleri kolaylaştırarak uygulanabilirliğini arttırmak üzere geliştirilmiştir ve bu alanda dünyada altın standarttır.

Hepsi bir arada

BIOPAC BSLULT Fizyoloji Pratikleri Eğitim Seti'nin kalbini güçlü ve hassas bir veri toplama ünitesi olan 4 kanallı MP36 ile ileri düzeyde analizleri yapabilme kapasitesindeki BSL yazılımı oluşturmaktadır.

MP36 ünitesine transducer, sensör, prob ve elektrotlar bağlanarak BSL v4.0 yazılımı ile hem insanlar, hem hayvanlar üzerinde, hem de organ banyosu gibi düzeneklerde bir çok farklı ölçüm yapılabilmekte, eletriksel, görsel ve işitsel uyaranlar verilebilmektedir.

Neler yapabilirsiniz?

BIOPAC BSLULT Fizyoloji Pratikleri Eğitim Seti ile 40'ın üzerinde farklı ölçüm yapılabilmektedir. Bu ölçümler ders konuları şeklinde işlenmektedir.

Kurgulanmış uygulamaları içeren 18 temel ders, interaktif olarak baştan sona adım adım Türkçe anlatımı ile birlikte sunulmaktadır. Uygulamalarla ilgili olarak teorik bilgi, gerekli ekipmanlar, deney prosedürleri ile ilgili video gösterimi ve veri doğruluğunu kontrol etme yönergeleri bulunmaktadır. Öğrenciler kayıt ve analiz ettikleri verileri hazır formları kullanarak raporlayabilirler. 

Derslerle ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.  

Kullanıcı desteği

Commat 20 yılı aşan süredir BIOPAC'ın Türkiye genel distribütörüdür. Ortaya çıkabilecek her türlü soruna en hızlı çözümü bulmanın yanında Fizyoloji Pratikleri Eğitim Seti'ni kendi üretimi olan organ banyosu, kurbağa tablası ve nerve chamber ile zenginleştirmiştir.

Tüm kullanıcılarımıza akademisyen ve uzman personellerimiz tarafından uygulamalı kullanıcı eğitimi verilmektedir. Gerektiğinde bu eğitimler tekrarlanabilir ya da uzaktan interaktif olarak destek verilebilir.

 

Commat İletişim Ltd.
Çetin Emeç Bulvarı, 1330.Sokak No:6/5 Öveçler / Ankara
Tel: 312 472 74 17
www.commat.com.tr - info@commat.com.tr

Bu mail Commat İletişim Ltd. tarafından bilgilendirme amacıyla gönderilmiştir. 
Bu mesajı almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız: haber listesinden ayrıl
©2017 Tüm hakları saklıdır