Vücut içerisine yerleştirilebilir pompaların ötesinde test ilacınızı istediğiniz yere, istediğiniz sürede, doğru dozda verebilmeniz için tasarlanmış diğer Alzet ürünleri


ALZET Ozmotik Pompaları ve iPRECIO Programlanabilir Pompalar tekrarlayan doz uygulamaları için uygun ve güvenilir alternatiflerdir. Bu pompalar sayesinde deney hayvanlarının sürekli enjeksiyon stresi yaşamalarının önüne geçildiği gibi deneysel ilaçların hayvanlara kontrollü bir şekilde verilmesi sağlanır. Bu pompaları uygun bir şekilde kullanılabilmesi için sunduğumuz yardımcı ürünleri tanıtmak istiyoruz

ALZET Ozmotik Pompaları
Laboratuvar hayvanlarında müdahaleyiazaltarak bir günden 6 haftaya kadar değişen sürelerde kontrollü ilaç vermek için idealdir. Basit çalışma ilkesi ve tasarımı ile fare ve sıçanlarda sorunsuz çalışır. Düşük maliyetli olup kullanımı kolaydır.

iPRECIO Programlanabilir Pompa
Bu pompalar, çoklu bolus uygulamalar, değişken hızda uygulama ve artan doz uygulamarı gibi çok farklı doz uygulamalarına cevap vermektedir. İnfüzyon profili iPRECIO yazılımı tarafından oluşturulup pompanın hafızasına aktarılıp deney hayvanına yerleştirildikten sonra pompa çalışmaya başlar.

ALZET Beyin İnfüzyon Kiti
Üçlü kanül tasarımına sahip bu kit sayesinde pompalar aracılığıyla ilaçlar kontrollü ve güvenli bir şekilde fare ve sıçanların beyin ventriküllerine verilebilir.

Kanül Tutucular
Paslanmaz çelik yapıdaki bu tutucular ile fare ve sıçan beynine stereotaksik olarak yerleştirilecek kanüller kolaylıkla kontrol edilebilir. Tutucular hemen her tür stereotaksik cerrahi sistemine uyumludur.

ALZET Özel Kateterler
Bu kateterler ilaçları belirli vücut bölgelerine vermek için kullanılır. Alzet pompalarla birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yüksek kalitede malzemeden yapılmış olup, uygulama bölgesine ve kullanılacak deney hayvanına göre uyarlamalar içerirler.

Yara Kapama Sistemleri
AutoClip ve Reflex model yara kapama sistemleri insizyonları kapatırken sütürlere göre hızlı ve etkili alternatif yöntemlerdir. Pompa yerleştirirken önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlar.


Commat İletişim Ltd.
Çetin Emeç Bulvarı, 1330.Sokak No:6/5 Öveçler / Ankara
Tel: 312 472 74 17


www.commat.com.tr - info@commat.com.tr

Bu mail Commat İletişim Ltd. tarafından bilgilendirme amacıyla gönderilmiştir. 
Bu mesajı almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız: haber listesinden ayrıl
©2017 Tüm hakları saklıdır