Bu mesajı düzgün görüntüleyemiyorsanız  tıklayınız

Commat_logo

İhtiyaca göre ayarlanabilen modüler yapıdaki veri toplama konsolu çok kanallı yapısı ile birden fazla akım ya da basınç modülünün birlikte kullanılmasına imkan tanır. Arka paneldeki analog çıkışları ile diğer sistemler ile eşzamanlı veri alınabilir.

PMP tipi problar kan akımının ölçüleceği damarın kolayca manüple edilebilmesi için ucu J şeklinde kıvrılmış ve kolay kavranabilir bir sapa esnek bir şekilde tutturulmuştur. 2-12 mm boyutlarda seçenekleri mevcuttur. Damar ile prob arasında kalan alan jel ile doldurulur.

PR ve PS serisi problar fare ve daha büyük hayvanlarda izole olarak arter, ven ve diğer kanallardan sıvı akışını ölçmek için kullanılır. 1 ve 1,5 mm boyutlardadır, damara herhangi bir basınç uygulamadan ölçüm yapar.

PS serisi probların farklı ihtiyaçları karşılamak için 5,5-20 mm aralığında geniş bir boy aralığı vardır. Kronik kullanım için de uygundur.

Daha ince damarlarda hassas akım ölçümü yapabilmek için tasarlanmış nanoproblar 0,3 mm kadar ince olabilir ve dakikada 1 mL'den daha düşük hızda akımları ölçebilecek hassasiyettedir.

Transonic sistemleri ile rodentlerde akut MI, renovasküler hipertansiyon, aortik koarktasyona bağlı hipertansiyon, subtotal nefrektomi ile hipertansiyon gibi modeller çalışılabilir.

Transonic biyotelemetri sistemi ile 200 g ve üzerindeki deney hayvanlarında kablosuz kayıt alınabilir. Telemetrik sistemler ölçüm parametreleri açısından esnek bir şekilde dizayn edilebilir.

Treansonic telemetri sistemleri ile kan akım hızı, kan basıncı, sıcaklık ve EKG aynı anda ölçülebilir.

 

Commat İletişim Ltd.
Çetin Emeç Bulvarı, 1330.Sokak No:6/5 Öveçler / Ankara
Tel: 312 472 74 17
www.commat.com.tr - info@commat.com.tr

Bu mail Commat İletişim Ltd. tarafından bilgilendirme amacıyla gönderilmiştir. 
Bu mesajı almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız: haber listesinden ayrıl
©2017 Tüm hakları saklıdır